Tüm Masözleri görmek için tıkla 

Tantra Masajı Nedir?

Tantra masajı vücuttaki cinsel enerjiden yararlanarak, etkileşimde bulunanları aydınlatmayı amaçlayan fiziksel bir dokunuş hareketidir.

Ortaçağda eski antik tantra öğretilerinden türetilen kutsal bir uygulamadır. Tantra’da bedenlenmiş farkındalığı uyandırmak, bağlantı kurmak ve dokunma ve nefesle aydınlanmaya ulaşmak için kullanılan araçlardan biridir. Bu erotik, manevi masaj tarzı daha sonra 18. yüzyılın sonuna doğru Batı dünyasına tanıtıldı ve insanlar zihinlerini daha fazla cinselliğe açmaya başladığında 1960 ve 70’lerde büyük bir ilgi gördü.

Tantra masajda, fikir ‘vericinin’ ya da bu durumda masözün, ‘alıcıya’ yani size zevk vermeye odaklanacağıdır. Bu, bu senaryoda olduğu gibi karşılaşabileceğiniz birçok şehvetli deneyimden çok farklıdır, geri vermeye çalışmadan aldığınız zevkle daha fazla ilgileneceksiniz. Fikir, basitçe uzanmak ve tantra masajın keyfini bir alıcı olarak yaşamaktır.

tantra masajı
tantra masajı

İstanbul tantra masajı

İstanbul tantra masajı vücuttaki cinsel enerjiden yararlanarak, etkileşimde bulunanları aydınlatmayı amaçlayan fiziksel bir dokunuş hareketidir.

Günümüz dünyasında, birçok insan tam olarak tantra masajın ne olduğu ve nasıl yapılması gerektiği konusunda farklı fikirlere sahiptir. Bunun nedeni, tantramasajın masöz stilinize veya deneyiminize bağlı olarak farklı şekilde verilebilmesidir. Masözler tarafından sunulan ve hepsi ‘tantra masaj’ etiketi kullanılarak tanıtılan çok çeşitli modern, erotik, vücuttan vücuda masaj hizmetleri de bulunmaktadır.

Otantik tantra masajı pratiği, derin bağlantı seviyelerinin daha manevi bir şekilde yaratıldığı nefes çalışması ve göz bakma gibi birçok teknik kullanır. Modern Tantra masajı, sizi uyandırmak ve uyarmak için fiziksel uyarım ve erotik konumlandırma kullanarak şeylerin erotik tarafına daha fazla çizim yapma eğilimindedir. Masözünüze ve sağlanan seans stiline bağlı olarak, modern ve otantik tantra karışımı alabilirsiniz.

Otantik Tantra’nın kendisi ile daha fazla ilgilenenler için, daha fazla bilgi için önceki makalem Tantra’nın Tarihçesi ve Kökenleri’ni okuyun .

Sonuç olarak, tüm tantra masajı uzmanı türlerini doğru bir şekilde tanımlayan evrensel olarak kabul edilmiş tantra masajı tanımı yoktur. Bu yazıda, bugün profesyonel hizmet sağlayıcılardan yaygın olarak temin edilebilen tantramasajın modern uygulamasına daha fazla odaklanacağım.

Bir Tantrik Masajdan ne beklenir?

Profesyonel bir modern tantric massage sunan çoğu sağlayıcı, cinsel uyarılmanızı arttırmak için farklı dokunma teknikleri kullanacaktır. Uyarılma seviyelerinizi yukarı ve aşağı getirerek, masözünüz sizi ‘zevk dalgalarına’ götüren bir baştan çıkarma yolculuğuna çıkarmalıdır. Özellikle, alıcının seans sonunda lingham veya yoni ve vücuttan vücut masajına uyarılmasıyla orgazma ulaşması beklenir.

İşte tantrik masaj seansınızda ne bekleyeceğinizin adım adım açıklaması:

  1. Tantra Masaj AyarıGenel olarak, masajınızı aldığınız ortamın ortamı her bakımdan sakinleştirici ve rahatlatıcı olmalıdır. Difüzörler veya yağ brülörleri gibi aromaterapi ile birlikte huzur yaratmak için doğal mumların kullanılması kesinlikle beklenmelidir. Sakin bir ses arka planı sağlamak ve duyusal deneyimi tamamlamak için genellikle rahatlatıcı müzik çalınır.
  2. Masaj Yatağı veya Masaj Masası?Profesyonel bir masözden tantrik masaj seansı düzenliyorsanız, bir yatakta veya masaj masasında rahatça çıplak uzanmayı beklersiniz. Bu tür erotik masaj tam vücut slayt tekniklerini içerdiğinden, vücut slaytları masözünüz için beceri ve stabilite gerektireceğinden bir yatak daha uygun olabilir. Bununla birlikte, son derece geniş ve sağlam masaj masalarına sahip olan ve bunları kullanmayı tercih eden bazı sağlayıcılar var.
  3. YağlamaServis sağlayıcınızın tercihine bağlı olarak masaj için çok çeşitli yağlar ve kremler kullanılabilir. Bence her türlü vücut masajı, tercihen sıcak kalmak için ısıtılan kaliteli, hipoalerjenik masaj yağlarını içermelidir. Bazen seansınıza aromaterapi faydaları dahil etmek için masaj yağı karışımına uçucu yağlar da eklenebilir.
  4. Danışmaİyi bir tantrik masöz, masaj başlamadan önce her zaman hızlı bir konsültasyon sağlamalıdır. Bu, her iki tarafın oturumda nelerin beklendiğini veya neye dahil edildiğini anlaması açısından önemlidir, böylece yanlış anlaşılma meydana gelmez. Ayrıca, masaj başlamadan önce birbirinizi tanımak ve ödemeleri halletmek için harika bir fırsat verir. Standart görgü kuralları, herhangi bir masaj hizmetine başlamadan önce paranın değiştirilmesidir.
  5. hazırlamaMasöz başlamadan önce duş almanızı isteyebilir, bu da standart hijyen uygulamasıdır, bu durumda bu rahatsız edilmez. Gerekirse tuvaleti kullanmak için de bu fırsatı kullanmalısınız. Bunu yaptıktan sonra sizden masaj alanında soyunmanızı ve yatmanızı isteyecek ve masöz şehvetli tantrik masajına başlamaya hazırlanacaktır.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir