Tüm Masözleri görmek için tıkla 

Maltepe bireysel masöz ile masaj yaptırırken düzenli ve devamlı yaptırmak en önemli noktalardan biridir. Masaj yapılan vücut daha güçlü hale gelir ve spora daha yatkın olur. Sporcular da bu nedenle düzenli olarak masaj yaptırır ve kaslarındaki yorgunluğu giderir. Performanslarında büyük ölçüde artışa neden olur.

Masaj bildiğiniz üzere kasları gevşetmesi ile bilinir. Masajda olmazsa olmaz ise yağlardır. Bu masaj yağlarını bazı yağları karıştırarak oluşturulur. Örneğin badem yağı ve lavanta yağı karıştırılarak mükemmel bir yağ elde edilir. Bu yağlar hem kasları rahatlatır hem kokusu ile baş ağrısını azaltır. Maltepe masöz sizi rahatlatır ve var olan stresi azaltır.

Masajın Olmazsa Olmazı

Masaj da bir başka olmazsa olmaz da masaj odasının ısısıdır. Ne çok fazla sıcak olmalıdır. Ne de çok fazla soğuk. Yağ o ısı ile sizi rahatlatır. Var olan ağrılarınız iyileşir. Masaj aynı zaman da alternatif tıp dalı olarak geçmektedir. Yani yapılan masajlar sizi tedavi etmek amaçlıdır. Bu tedaviler yalnızca fiziksel değildir.

Masaj psikolojik açıdan da sizi rahatlatır. Masaj esnasında kendinizi masözün yumuşak, narin ellerine bırakmalısınız. Masözümüz sizi rahatlatacaktır. Güvenilirliğe oldukça önem vermekteyiz. Hafta da 1 ya da 2 yapılması gerektiği uzmanlar tarafından düşünülmektedir. Bizlerin tavsiyesi de elbette aksi değil. Masaj hayatımızın merkezinde olması gerekmekte. Çünkü stres artık her yerde.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir