Tüm Masözleri görmek için tıkla 

Evde masaj hizmeti eski çağlardan beri insan vücuduna sağlık katan ve gün içerisinde yapılan yanlış kaş hareketlerinin tedavisinde büyük rol oynayan bir terapi şeklidir. Masaj terapisi vücut kan dolaşımını artırır, kasları gevşetir ve bozulan yapıları düzeltir.

Kaslarımız gün içerisinde yorulur ve kasılır eğer vücut yanlış ve ani bir harekette bulunur ise kas kasılı kalarak kişiye acı verebilir. Bunu basit bir yöntem ile tedavi etmek mümkündür bu tedavi ise masajdır. Evde masöz b ile siz de kaslarınızı rahatlatacak ve gevşemenize yardımcı olacak. Masaj salonlarında temizlik ve eğitim çok önemlidir.

Kaliteli Masaj Hizmeti

Eğitimsiz bir masöz yanlış teknikleri kullanabilir ve kaslarınıza zarar verebilir. Masöz temizliğe önem verir korona virüs ile birlikte dezenfekte edilmiş ürünler kullanılmalıdır. Masaj teknikleri masaj yapılan kişiye doğru uygulanmalıdır. Örneğin sırt bölgesine yumuşak masaj tekniklerinden çok yoğurmaya dayalı derin doku masajı gibi teknikler uygulanmalıdır.

Masözler fizyoterapi eğitimi de alırlar böylece tutulma vs. gibi kas problemlerini de masaj teknikleri ile iyileştirebilirler. Masöz ile ağrılarınız hafifleyecek ve sağlıklı bir şekilde günlük yaşamınıza devam edebileceksiniz.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir