Tüm Masözleri görmek için tıkla 

Köklü bir tarihe sahip olan masaj kültürünü başarılı şekilde devam ettiren Fatih masöz bayan, farklı amaçlara sahip. Sektörde yer edinmiş masözler ile çalışmayı hedefler. Bu iş bilinci sayesinde yüksek müşteri memnuniyeti elde ederken, masöz her türden müşteri portföyüne de hitap etmeyi başarmıştır. Masöz ilanları hayat içerisine artan stres nedenleri ile birlikte oldukça rağbet görmeye başlamıştır ve arz talep artması ile birlikte de masaj salonlarına olan ilgi artmıştır.

Fatih Masöz Bayan

Farklı masaj teknikleri ile uygulanan seanslar ile masajın yara dokularını iyileştirmesini, stresin azalmasını, uykusuzluğun giderilmesini, kas kramplarının azalmasını ve birçok hastalığın tedavi edilmesini sağlayabilirsiniz. Masözler alanında uzmanlaşmış olan bayan masöz sayesinde şikâyetlerinize en etkili sonucu sağlayacak olan hizmeti sunar.

Fatih masöz ile yapılan masajlar özellikli ağrı olan bölgelere yoğunlaşarak, bu bölgelerde ki ısı artışını sağlayarak buna bağlı olarak kan dolaşımını da hızlandırır. Ayrıca uzman bayan masöz tarafından belirlenen belirli bölgelere uygulanan basınç vücut tarafından salgılanan bazı hormonların da daha düzenli salgılanmasını sağlar.

Fatih masöz
Fatih masöz

Masöz Bayan Tavsiyeleri

Masöz Fatih, uyguladığı masaj teknikleri ve masaj sırasında kullandığı ürünleri ile birlikte hormonların sistemini de düzenler. Tedavi sağlayacak olan bölgeler bayan masöz tarafından aldığı eğitimler sonucunda bilindiği için bu bölgelere yapılan masaj tedaviyi tetikleyecek olan etkilerin bu bölgelere iletilmesini sağlar.

Ayrıca masöz tarafından uygulanan masaj sırasında toplardamar olarak da bilinen vena sistemi normalden daha fazla çalışarak kirli kanın kalbe hızlı ulaşmasını sağlar. Kalbe ulaşan kirli kan temizlenerek vücuda salgılanır ve döngü sağlıklı bir şekilde gerçekleşmiş olur.

Bu nedenle masaj yaptırmak isteyen insanlar sadece gevşeme amaçlı olarak değil aynı zamanda sağlık başta olmak üzere birçok amaç için de masöz hizmetini tercih ederler. Bunun yanı sıra masaj kültürü çok eski zamanlara dayandığı için. Özellikle eski zamanlar da tedavi amaçlı kullanılmasının yanı sıra hastalıkları engellemesi içinde kullanıldığı bilinmektedir.

Masaj sırasında insan vücudu morfinden daha etkili olarak bilinen ve doğal uyuşturucu adıyla da tanınan endorfini salgılar. Bu salgılanan madde vücut da normalden kat kat fazla bir rahatlama hissi oluştururken aynı zamanda psikoloji üzerinde de kimyasala bağlıdır. Tamamen zararsız bir terapi yöntemi sağlar. Bu anlamda masaj sağlık kadar psikoloji üzerinde de oldukça etkili bir yöntemdir.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir