Tüm Masözleri görmek için tıkla 

Eğitimli Mecidiyeköy masöz ile masajın kökeni çok uzun yıllara dayandığı için birçok farklı alanlar da yararı olduğu fark edilmiş ve ispatlanmıştır. Masaj lüks bir alışkanlık olarak da düşünülse aslında sağlık açısından da oldukça önemli bir yere sahiptir.

Özellikle insanı hareketsizliğe sürükleyen felç gibi birçok hastalığın tedavisinde destek amaçlı da uygulanabilir. İyileşme süreci masajın desteği sayesinde daha da hızlanabilir ve uzun süreli sonuçlar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda masaj omurga sağlığı için ve yaşadığınız sırt ağrıları içinde uygulanabilecek en doğal ve sağlıklı yöntemdir.

Profesyonel Hizmet

Yumuşak doku rahatsızlığı, selülit, uykusuzluk gibi sorunlar da masaj sayesinde kolayca atlatılabilir. Masaj insan vücuduna en az zararı olan yöntemdir. Fakat masajın uzman kişiler tarafından yapılması sağlık açısından önemli bir rol oynar. Masaj teknikleri belirli yöntemler ve bölgelere yapılan dokunuşlar sayesinde gerçekleşir.

Yanlış yapılan masaj ya da kontrolsüz uygulanan güç sonucunda kalıcı ya geçici ağrılara sebep olabilir. Bu durum masajın amacı dışına çıkılarak, tam aksi bir sonuç elde etmenizi sağlar. Bu nedenle masaj salonu ve masözler özenle seçilmeli ve güvenilmediği sürece hiçbir masözün vücuduna dokunmasına izin vermemelisiniz. Böylece daha sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir