İSTANBUL 00 00 000 00 00
Tüm Terapistleri görmek için tıkla

Anadolu Yakası masöz bayan hizmeti ile üzerinizdeki stresin çekildiğini, vücudun kısa sürede rahatladığını hissedeceksiniz. Tarih sahnesi incelendiğinde masajın pek çok faydası ortaya çıkmıştır. Masajın tarihi ve kökenine indiğimizde ise milattan önce 2.400’lü yıllara kadar dayanmaktadır. Bu yıllarda masaj ile ilgili ilk izler keşfedilmiştir. Keşfedilen tarihi bir duvarda masaj ile ilgili bir çizime rastlanmıştır. Masaj geçmişten günümüze gelişerek bu günlere gelmiş bulunuyor.

Masaj yalnızca rahatlamak için yapılmamaktadır. Tedavi amaçlı yapılan masajlar da bulunur. Bu masaj türleri hastanın daha iyi hissetmesini ve daha hızlı iyileşmesini sağlamak için yapılmaktadır. Masajın iyi geldiği sorunlardan bazıları vücut ağrısı, kas ağrısı, psikolojik sorunlar, tansiyon, yüksek kalp atış hızı, depresyon ve uyku bozukluğu olarak sıralanabilir.

Anadolu Yakası Masöz Bayan

Anadolu Yakası masöz konusunda oldukça zengin olmaktadır. Burada masaj yapmayı bilen pek çok masöz bulunuyor. Buradaki masözler müşterinin istediği masajı uygulayarak ona güzel bir zevk yaşatır. Masaj çeşitlerinden bahsetmişken dünya üzerinde pek çok masaj çeşidi bulunmaktadır. Suda yapılan masaj, sıcak taş yerleştirilerek yapılan masaj, watsu masajı, sultan masajı, hamile masajı, klasik masaj, spor masajı, tıbbi masaj bu masaj türlerinden bazıları olarak biliniyor.

anadolu yakası masöz
anadolu yakası masöz

Güzel bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir